Zbiórka elektrośmieci.

W związku z planowaną w sobotę 22 maja zbiórką elektrośmieci pragniemy przekazać Państwu więcej informacji organizacyjnych na temat akcji na terenie Gminy Kożuchów.
Zbiórkę rozpoczynamy w sobotę o godzinie 8:00 na terenie składu opałowego na przeciwko Parku Poniatowskiego w Kożuchowie.
W tygodniu od 17 maja do 21 maja w godzinach 8:00 – 12:00
oraz 15:00 – 18:00 będzie można zadzwonić do strażaków którzy otworzą bramę na placu opałowym i odbiorą elektrośmieci
08:00 – 12:00 – Jarek 695 632 722
15:00 – 18:00 – Tomek 691 273 569
15:00 – 18:00 – Damian 666 649 741
15:00 – 18:00 – Łukasz 513 857 997
15:00 – 18:00 – Mateusz 669 247 155
W godzinach od 15:00 – 18:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym będzie możliwość odebrania od Państwa elektrośmieci.
Ze względu na panującą pandemię i wprowadzone ograniczenia nie będzie możliwości aby strażacy wchodzili do domów czy mieszkań, dlatego też prosimy aby sprzęt przekazany na zbiórkę był wystawiony przed posesję.
Zwracamy się również z prośbą aby „drobny” sprzęt dostarczać bezpośrednio na plac opałowy.
Dziękujemy Państwu Wrzosek o udostępnienie placu na tak szczytny cel którym jest zbiórka dla Bartka.